Profil firmy

Firma Krby&Kamna Vladislav Saidl byla založena v roce 1998 a od té doby se plně věnuje moderním i klasickým krbům a kamnům. Jde s dobou, a proto je schopna nabídnou horké novinky trhu, které nám dodávají naši pratněři. Pravidelně se vzděláváme a rozumíme proto novým postupů a jsme naprosto otevřeni čemukoliv novému či netradičnímu.

 Firma sídlí v obci Jemníky u Mladé Boleslavi, ale není pro nás problém dojet za zákazníkem do různých koutů republiky, kde společně vymyslíme řešení, jak zpříjemnit Váš domov a efektivně při tom využít tento nový prvek u Vás doma.

  

1. Spokojený zákazník

    Vždy se snažíme maximálně vyjít zákazníkovi vstříc, protože jste to jen a jen Vy, kdo bude okolo Vašeho nového krbu posedávat, jste to jen a jen Vy, komu se musí líbit a vyhovovat.

2. Bezpečnost

    Známe všechny bezpečnostní předpisy a zákonem stanovené normy, kterými se musí stavba Vašeho nového krbu řídit, takže Vaše představy sladíme s možnostmi Vašeho interiéru nebo exteriéru tak, aby bylo vše maximálně bezpečné.

3. Flexibilita

   Jsme ochotni dojet za Vámi do místa Vašeho bydliště, sepsat a prokonzultovat s Vámi Vaše představy, které zahrnují veškeré Vaše možnosti a začlenit je přímo do Vašeho interiéru.

4. Dostupnost pro každého

   Naše ceny nejsou přemrštěné, držíme se pevných katalogových cen a umíme navrhnout krb finančně dostupný a při tom stále pěkný pro každého z Vás.